teleskopik direk inşaat sac pano inşaat iskele pleymut plywood

İzmir'de Teleskopik Direk; tanımı ve imalatı ve fiyatları

Satılık teleskopik dikme fiyatları

teleskopik direk izmir

Teleskopik direk; inşaat işlerinde geniş kullanım alanı olan, taşıma kapasitesinin yüksek olması ve maliyetlerinin düşük olması sebebiyle tercih edilen bir üründür. İmalat sonrası teleskopik direkler ince ayarlamaları yapabileceğiniz, döşeme yüklerini rahatlıkla taşıyan bir inşaat birimi haline gelmektedir. Tek sefer kullanılıp atılan bir birim olmayan teleskopik dikmeler tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Ayarlı direkleri istediğiniz her yükseklikte rahatça kullanabilirsiniz. Montaj ve geri sökme işlemlerinin hızlı ve basit bir biçimde yapılabildiği teleskobik direklerin ekonomik ve sağlam oluşu, seçilmesinde öne çıkan unsurlardandır.

KOZA A.Ş.'dan yapacağınız alışverişlerde İzmir'de teleskopik direk konusunda uygun fiyatlardan yararlanarak kaliteli malzeme temin edebilirsiniz. Temin etme açısından hızlı ve güvenilir olan firmamıza, çivisinden kalıbına kadar ihtiyacınız olan tüm inşaat malzemelerini sorabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde fiyat ve özellik konusunda aradığınızı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Teleskop direk ölçüleri

Elimizde mevcut bulunan ürünlerde 3m - 3.5m - 4m - 5m - 6 metre olmak üzere beş farklı ebatta direk ölçülerini temin edebilmekteyiz. Ayrıca teleskopik direk kiralama işlemlerinizi de bizimle gerçekleştirebilirisiniz.