pleymut plywood inşaat sac pano inşaat iskele teleskopik direk

İzmir'de pleymut (plywood) kalıpları ve fiyatları

2.el pleymut ve 0 plywood satışı hakkında

plywood izmir pleymut

Pleymut Kontrplak, inşaat sektöründe çokça kullanılan önemli bir yapı malzemesidir. Beton kalıplarda tercih edilmesinin sebebi sıvıya dayanıklı ve dirençli oluşundan ileri gelir. Pleymut; İzmir'de Plywood olarak da bilinen birden çok ahşap tabakanın bir araya gelmesiyle vücut bulan hafif ve çok sağlam bir üründür. Kontraplaktaki katmanların adedi çoğunlukla çift olarak düzenlenmez. Paralel katmanların üretiliş safhasındaki teknikler sayesinde darbelere direnç gösterebilecek yapıya kavuşturulmuştur. Farklı isimlerle de anılmaktadır (pleybut, pleyvut gibi..).

Ahşap ve sac kalıpların yerine tercih edilebilen filimli ve filimsiz Plywood'ların kullanım alanları gittikçe yoğunlaşmaktadır. Parlak ve prüzsüz beton yüzeylerin oluşturulmasında pleymutların büyük rolü bulunmaktadır. Filmsiz pleymutlar sıva yapılması gereken yüzeylerde kullanılmaktadır. Rusya federasyonu plywood pazarına hakimdir. Bunun yanı sıra Hindistan, Ukrayna, Romanya, Kanada gibi devletler de plywood üretimi yaparak dünya piyasayasına arz etmektedir.

Anlatılan ürün özelliklerinin yanında ürünü ithal etmek gerekmektedir. Türkiye'de üretimi olmayan bir yapı elemanıdır. KOZA A.Ş. firması olarak rahatlıkla tedarik edebildiğimiz İzmir'de plywood'u 2.el ve kullanılmamış olarak satışını yapmaktayız.
Bizi arayın ve uygun fiyatlı sıfır ve ikinci el inşaat malzemeleriyle sizleri buluşturalım..