inşaat iskele inşaat sac pano pleymut plywood teleskopik direk

iZMiR'de inşaat iskelesi, kalıpları, fiyatları

Satılık flanşlı iskele ve diğer kalıplar

inşaat iskele izmir

Satılık iskele kalıpları; sektörde kullanılan en önemli bileşenlerden biridir. Sıva, boya gibi ikincil türden işlerin yapılması için imal edilir. Kabası tamamlanmış binaların dış cephelerinde yapılacak işlemlerde kullanılır. Dış cephe ustaları, sıvacılar ve boyacıların ihtiyaç duyduğu izmir inşaat iskelesi çeşitlilik açısından çok değişik tipte türleri bulunmaktadır. Farklı ölçü, fonksiyon ve ağırlıktaki iskelelerden bazıları şunlardır:

  1. Flanşlı
  2. Modül tipi
  3. Örümcek tipi
  4. Kamalı
  5. Kalıp altı
En çok kullanılan türlerden biri flanşlıdır. Demir boruların birbirine geçmesini, ekleme yapmayı ve yön vermeyi kolaylaştırır. Fakat flanşsız olanları da bulmak mümkündür. Yapılacak işin nev'ine göre değişiklik arz etmektedir. Burada belirtilebilecek bir başka husus da özellikle endüstriyel yapı malzemelerinin arasında en çok üretilen ve kullanım sahası çok geniş bir ürün olmasıdır. İşçilerin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ölçü-fiyat dengesi uyumlu, kullanım kolaylığı açısından avantajlı pozisyondaki ürünlerimizden ihtiyacınıza ve projenize uygun olanı seçebilirsiniz.

KOZA A.Ş. ile ister sıfır ürün satın alabilir ve diğer projelerinizde kullanabilir; isterseniz kiralık inşaat iskelesini İzmir'den temin edebilirsiniz. Sunacağımız fiyatlar piyasanın durumuna göre uygun olmakla birlikte yapı elemanlarının kalitesi yüksektir. Uzun süre dayanabilen bütçenizle dost sistemler kurmak, inşaatını daha kolay ve güvenli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Sadece iletişim menüsünden bize ulaşın, tasarımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz yapısal birimler hususunda uygun fiyatlarla size destek olalım.

Kamalı İskele Sistemleri

kamalı

Montajı ve takılıp sökülmesi oldukça basittir. Üretim safhasında kaliteli sac ve borular kullanılmaktadır. Bozulmaya karşı çok uzun süre dayanıklıdır. Birleşim yerlerinde bulunan kaynaklar, gazaltı kaynak kullanılarak elde edilir.

H tipi İskeleler

h tipi

H tipi sistemde yer alan tüm ekipmanların kurulması, katlanması basit olduğundan ötürü hareket kabiliyeti kolaydır. Bina dış cephelerinde tercih edilmesinin sebebi yalıtım ve boyacılık işlerinde kolaylık sağlamasıdır.

Kalıp altı İskeleleri

kalıp altı

Yük, masa tipi, cuplock şeklinde de anılan türlere sahip olan kalıp altı iskeleleri projeyle uyumlu olacak biçimde kullanılabilmektedir.